kup si OBLEČENÍ pro outdoor, DVD pro indoor

DVD kolekce, komplety, sady, doplňky - Kolekce hraných filmů dokumenty

RADIACE ÚTOČÍ - SPALUJÍCÍ ROMANCE - ŠUP SEM, ŠUP TAM 3 dvd 

Vaše cena:
Běžná cena:79,00 Kč
Ušetříte - sleva:32.91% / 26,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
DVD EDICE 3V1 3
DVD EDICE 3V1
RADIACE ÚTOČÍ
SPALUJÍCÍ ROMANCE
ŠUP SEM, ŠUP TAM

Komplet 3 DVD

RADIACE ÚTOČÍ ( MRAK )
Havárie v atomové elektrárně nedaleko Frankfurtu vyvolá v místních obyvatelích paniku. Ti šťastní, kteří bydlí trochu dále, se snaží před radioaktivitou uniknout. Mezi jinými se o útěk pokouší i šestnáctiletá Hannah a její přítel Elmar. Elmarovi se podaří uniknout v poslední chvíli, ale Hannah se zdrží a je kontaminována...

SPALUJÍCÍ ROMANCE ( NOVÁ FRANCIE )
Na pozadí rozsáhlé historické fresky se odehrává výpravný příběh o veliké lásce, kterou ohrožuje osud a lidské úmysly... Bouřlivá léta 1758-61 přinášejí kolaps Nové Francie a nástup nadvlády britského režimu. Tragický milostný příběh o mladé venkovské dívce z dolního toku řeky Saint Laurent a temperamentním dobrodruhovi je natočen podle skutečné události z "Období vášní". Jejich vztah řízený osudem neúprosně postupuje v zrcadle jiného, již napsaného, příběhu - jak se Francie vzdala Kanady.

ŠUP SEM, ŠUP TAM
Jakob a jeho kamarádi Mikkel a Bo se potloukají kdesi na předměstí jednoho dánského města. Školu flákají a čas si krátí hraním fotbalu, sledováním filmů a především balením holek. Všimli si totiž, že se pěkně zaoblují. Jakob se beznadějně zblázní do svých spolužaček - nejdřív Helene, potom Mathildy. Mikkel zase nemůže spustit oči z Mette, dívky z rychlého občerstvení, ale hlavně z její podprsenky 85C. Bo je sice fotbalová hvězda místního týmu, avšak svůj čas teď tráví spíš s pochybnou partou.
Vydrží jejich přátelství nástrahy dospívání???


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 kup si | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart