kup si OBLEČENÍ pro outdoor, DVD pro indoor

DVD filmy MAGICBOX WARNER BROS plastový box - Filmy dětské rodinné animované pohádky

DALEKÁ CESTA ZA DOMOVEM DVD film 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
DALEKÁ CESTA ZA DOMOVEM DVD

DVD MAGICBOX

DALEKÁ CESTA ZA DOMOVEM

Animovaná klasika, natočená podle románu, který uchvátil celý svět.

V tomto okouzlujícím filmu, natočením podle bestselleru Richarda Adamse, ožívá nadčasová klasika. Leonard Maltin nazval tento půvabný film, určený divákům všech generací, "jedním z nejlepších... animovaných filmů, jaké kdy vznikly!"
Mezi zvlněnými kopci a pokojnými loukami Anglie žije společenství králíků. Když je ale jejich nora ohrožena, uteče malá skupinka statečných králíků do neznámé krajiny, aby našla nový domov. Pod vedením vizionářského Lískáče, odvážného Hlavouna, chytré Borůvky a čestné Břízy musejí na své pouti čelit skličujícím výzvám a použít všechnu svou sílu a obratnost, aby přežili. Během svého putování získají podivného přítele - osamělého racka jménem Kejhal - a utkají se se zlým generálem Kostivalem, krutým vůdcem jiné nory.
Režisér Martin Rosen vypráví příběh z velké části z perspektivy králíků, takže se s každým z nich můžeme identifikovat. Daleká cesta za domovem, plná vzrušení a dobrodružství, je napínavým, vzrušujícím příběhem, oslavujícím tradiční hodnoty jako jsou loajalita, odvaha a duch.

Zvuk: DD 2.0 česky, slovensky
Obraz: 16:9
Délka: 100 minut

 

« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2019 kup si | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart